24 бер. 2023

Відкритий показ заняття Бубнової Валентини Іванівни з природознавства " Готель для комах"

Вихователь групи № 2 Бубнова Валентина Іванівна разом з вихованцями провела цікаве заняття на свіжому повітрі з валеології " Готель для комах". Діти розповіли про комах України, пограли в цікаві ігри які спонукали їх зберігати довкілля та оберігати комах та рослини. Діти займалися сортуванням сміття, чим саме підняли важливе питання захисту навколишнього світу від забруднення та важливості сортування сміття, та подальшого використання пластику для продовження їх терміну реалізації. Також діти шукали іграшкових комах на клумбах та розміщули їх в готель для комах ( дякуємо батькам групи № 2 за реалізацію задуму). Також діти дізналися про комах які занесені до Червоної книги України та весело порухалися разом з музичним керівником під веселу руханку.
21 бер. 2023

Свято Весни 2023

21 березня 2023 року вихованці груп № 2,4,5,6,7 святкували Свято Весни.
14 бер. 2023

Відкритий показ заняття інструктора з фізкультури Костенко Марини Юріївни

14 березня 2023 року інструктор з фізичної культури Костенко Марина Юріївна провела зі старшою групою № 4 відкритий показ заняття на тему " На арені цирку"
9 бер. 2023

Свято до 209 - річниці народження Т.Г.Шевченка

9 березня 2023 року в закладі відбувся захід присвячений 209 річниці від дня народження українського поета, художника , мислителя - Тараса Григоровича Шевченка.
7 бер. 2023

Відкритий показ заняття вихователя групи № 5 Козяр Валентини Яківни

Козяр Валентина Яківна 7 березня 2023 року з вихованцями групи № 5 провела відкрите заняття на тему " Streem освіта".Вихованці дізнались властивості різних матеріалів , а саме : шерсті, скла, льоду, деревини, пластмаси, пограли в цікаві ігри, а саме :" Що в корзинці лежить? " , "Який на дотик?", " Розклади за категоріями" " Який звук?", " Музичний оркест".
2 бер. 2023

Бесіда з психологом БО " Управлінська освітня платформа" у рамках Дитяча точка.Спільно програми дитячого фонду ЮНІСЕФ для підтримки сім*ям з дітьми, які постраждали під час війни.

2 бер. 2023

Зустріч з фахівцями головного управління ДСНС. Гра змагання " Запобігти.Врятувати.Допомогти"

2 березня фахівці головного управління ДСНС провели бесіду з дошкільниками на тему безпеки під час військового стану. Для старших груп № 4 та № 6 працівники упаравління ДСНС провели гру- змагання "Запобігти.Врятувати. Допомогти." Дякуємо працівникам служби, які спільно з Юнісеф подарували дітям цікаві ігри та демонстраційний матеріал, який педагоги будуть активно застосовувати на заняттях з дошкільниками.
28 лют. 2023

Літературна зустріч " Стояла і слухала весну" присвячена видатній українській поетесі Лесі Українці

28 лютого вихованці старшої групи № 4 прийняли активну участь в літературній зустрічі " Стояла і слухала весну" присвяченій Лесі Українці
15 лют. 2023

Стрітення

15 лютюго інструктором з фізичної культури Констенко Мариною Юріївною для старшихх груп № 4 та № 6 було проведено спортивне свято " Стрітення".
3 лют. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності " Журба здоров’я відбирає, а радісна думка прибавляє»

З 30.01.2023 по 03.02.2023р. в закладі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності " Журба здоров’я відбирає, а радісна думка прибавляє».