24 серп. 2023

День Незалежності

Україна моя – у кожному слові, І в піснях співця-кобзаря, І в природі – вона в нас казкова, Кожна пташечка про неньку співа. У нашій країні – мільйони краси, А в мешканцях – сили і волі! Співають про Україну рідні ліси, та вітер в золотистому полі.
25 лип. 2023

Тиждень природних явищ

З 17 по 21 липня в закладі проходив тиждень природних явищ.
14 лип. 2023

Тиждень дослідів

З 10 по 14 липня в закладі проходив тижнів дослідів та експериментів.
12 лип. 2023

Навчання культурно-гігієнічним навичкам для дітей від ДУ " Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України"в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН ( UNICEF)

12.07.2023 року в ДНЗ#31 "Берізка" відбулося навчання культурно-гігієнічним навичкам для дітей разом з Олексієнко Любов Семенівною, фахівчинею ДУ " Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН ( UNICEF) На занятті діти отримали знання щодо культурно-гігієнічних навичок. Після завершення зустрічі на малят чекали подарунки від UNICEF (розмальовки, книжечки, пам'ятки та олівці)
7 лип. 2023

Свято Івана Купала

,,,
7 лип. 2023

Кольоровий тиждень 2023

В закладі з 3 по 7 липня пройшов кольоровий тиждень. Діти кожного дня одягались в відповідний одяг та весь процес навчання та ігор був спрямований на роботу з кольорами !
2 лип. 2023

Тиждень здоров*я

,,,
23 черв. 2023