16 серп. 2022

Фотовиставка " Чарівні барви літа"

Маленькі вихованці пригадали найприємніші спогади літа.
15 серп. 2022

Маленькі дизайнери

15 липня 2022 року вихованці вчилися професії дизайнера. Дивилися пізнавальні відео про створення одягу та вигадували дизайни оздоблення самостійно.
5 серп. 2022

Тиждень книги

З 1 по 5 серпня в закладі проходив тиждень присвячений книзі. Діти дізналися історію виникнення книги,разом з батьками прочитали їх улюблені казки та вірші.Також вихованці ознайомилися з такими поняттями як бібліотека та читацький формуляр та переглянули цікаві відео про книжкові видавництва.Наприкінці тижня вихованці на чолі з педагогами створювали власні книги оздобивши їх малюнками та декором.
28 лип. 2022

Спортивна розвага Веселі старти

Інструктором з фізичної культури Костенко Мариною Юріївною був проведений спортивний захід з дітьми середніх та старших груп.
27 лип. 2022

День гігієни

,,,,
21 лип. 2022

День рослин

,,,,
18 лип. 2022

День тварин та птахів

,,,
15 лип. 2022

Тиждень природних явищ

З 11 по 15 липня в закладі пройшов тиждень природних явищ.
8 лип. 2022

Тиждень дослідників

З 4 по 8 липня пройшов Тиждень дослідників.
24 черв. 2022

Кольоровий тиждень

З 20 по 24 червня 2022 року в закладі проходив " Кольоровий тиждень". Кожен день тижня відповідає певному кольору. Понеділок- зелений, Вівіторок- червоний, Середа- жовтий, Четвер - синій, П'ятниця - різнокольоровий. Всі вікові групи та педеагоги прийнял акутивну участь в організації тижня, щоденно з дітьми проводилися тематичні заняття, бесіди,ігри, педагоги використовували різноманітні техніки малювання, конструювання, щоденно відбувалися свята на свіжому повітрі та в музичному залі. В понеділок до дітей завітало зелене Літо,яке влаштувало з дітьми флешмоб, та співало веселих пісень та делаувало вірші. У вівторок на святі побувала червона Полуничка,котра нагадала дітям про користь фруктів та овочів та пограла в веселі ігри. В середу до дітей завітало жовте Сонечко, яке влаштувало свято музики та спорту. В четвер прилетіла синя Хмарка яка грала з дітьми в рухливі ігри та влаштувала турнір з декламування віршів про літо. В пятницю - різнокольоровий день, діти подивились виставу лялькового театру під назвою " Кольорове молоко".