27 жовт. 2022

Відкрите заняття Куренкової Валентини Вячеславівни " Розвиток мовлення з використанням мнемотаблиць"

27 жовтня вихователь старшої групи Куренкова Валентина Вячеславівна провела відкрите заняття на тему " Розвиток мовлення з використанням мнемотаблиць".
19 жовт. 2022

Свято осені 2022 р.

19 жовтня в закладі відбулося свято осені, в якому приняли участь всі вікові групи. Малюків зустрічали такі герої як Гарбуз, Господиня, Їжачок та Золота Осінь. Діти затанцювали веселі танці, розповідали вірші про осінь, заспівали веселих пісень. Вже в групах вихованці поласували смачними дарами осені - горішками та фруктами. Бажаємо всі безхмарного неба та хочемо щоб наші діти жили в мирній країні і в них було щасливе дитинство.
23 вер. 2022

З 19 по 23 вересня в закладі проходив тиждень дорожнього руху Ідеш в далеку путь - обережним будь ( безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану).
9 вер. 2022

Свято бoрщу

,,,
1 вер. 2022

День знань 2022

,,,
24 серп. 2022

День Незалежності України 2022

Музичним керівником Дудченко Іриною Олексіївною було проведено свято до дня Незалежності України " Ми українці".
23 серп. 2022

День прапора

23 серпня 2022 року в закладі відмітили День державного прапора.
22 серп. 2022

Україна - рідний край

Вихованці прийняли участь в заняттях присвячених історії українського народу, його звичаям та традиціям, пригадали історію рідного міста Кропивницького, а також створювали тематичні малюнки та аплікації присвячені Україні.
18 серп. 2022

Казковий бал

Вихованці всіх вікових груп разом з педагогами прийняли активну участь в створенні Казкового балу. Діти приміряли на себе роль казкових героїв та долучилися до високого мистецтва під назвою театр.
17 серп. 2022

Незвичайні прикраси

17 серпня 2022 року вихованці середніх та старших груп створювали прикраси своїми руками з незвичних матеріалів.