31 січ. 2023

Фіточаювання

З метою зміцнення імунітету вихованців на вікових групах було проведено " Фіточаювання" . Діти ознайомилися з корисними рослинами та травами, покуштували варення джемів,меду, поласували корисними фруктами та звісно ж куштували духмяний чай.
25 лист. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності " Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і без води, ще більше біди"

В закладі з 21.11 по 25.11.2022р. пройшов тиждень безпеки життєдіяльності " Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і без води, ще більше біди".
20 лист. 2022

День дитини

Діти – маленькі частинки великого щастя. До Всесвітнього дня дитини в ДНЗ № 31 "Берізка" пройшов флешмоб " Щаслива дитина" мета якого була покращити настрій маленьких вихованців,розвивати емпатію та дружні стосунки в колективі, адже : «Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах.
16 лист. 2022

День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу в ДНЗ № 31 "Берізка" був проведений день Толерантності. Впродовж дня робота з дітьми була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.
13 лист. 2022

День доброти

Щорічно 13 Листопада, у світі відмічають Всесвітній День Доброти. В ДНЗ № 31 "Берізка" вихователями та практичним психологом був оголошений конкурс дитячого малюнку " Добро починається з тебе". Створюючі свої роботи діти поговорили про добро та милосердя, про важливість підтримки та піклування про себе та оточуючий світ
10 лист. 2022

Розвага до дня української писемності та мови 2022

Музичним керівником Дудченко Іриною Олексіївною та інструктором з фізичної культури Костенко Мариною Юріївною 10 листопада 2022 року була проведена розвага присвячена дню української мови та писемності. Діти згадали українські традиції, пограли в народні ігри,та декламували вірші про рідний край та Україну !
9 лист. 2022

Всеукраїнський радіодиктант " Твій дім"

9 листопада 2022 року працівники дошкільного заладу до дня української писемності та мови написали Всеукраїнський радіодиктант "Твій дім". Диктант читала народна артистка України Ада Миколаївна Роговцева. Автор диктанту Ірина Цілик.
9 лист. 2022

День української писемності та мови 2022

9 листопада в закладі вихователі всіх вікових груп провели з вихованцями заняття присвячені дню української мови та писемності. Діти ознайомилися з творами українських письменників, згадали прислівя та приказки, заспівали українських пісень.
7 лист. 2022

Експрес - курс для вихователів " Психологічні хвилинки - мета, завдання, механізм дій"

7 листопада 2022 року практичним психологом Горбатюк Іриною Олексіївною для педагогів ДНЗ № 31 "Берізка" був проведений практикум "Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізм дій". Головним завдання даного заходу було ознайомити вихователів з можливими техніками психологічної допомоги відновлення, стабілізації та ресурсування емоційного стану дошкільників; розкрити нейрофізіологічні особливості відновлення впливу пропонованих вправ , методів, технологій на психіку людини.
31 жовт. 2022

Halloween 2022

В дошкільному закладі інструктором з фізичної культури костенко Мариною Юріївною та музичним керівником Дудченко Іриною Олексіївною за участю практичного психолога Горбатюк Ірини Олексіївни було проведено свято Halloween, в якому прийняли участь всі вікові групи.