25 вер. 2023

Старт Проєкту "LEGO - camp: Творці майбутнього".

Сьогодні, 25 вересня у Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) #31 "Берізка" стартував проєкт "LEGO - camp: Творці майбутнього". В гості до малят завітав веселий Лего-хлопчик, який подарував малятам гарний настрій, та приніс набір LEGO конструктора! І першими будували цеглинками малята молодшої групи#3 "Сонечко". Протягом дня діти грали конструктором LEGO. Будували "Будиночки для звірят", провели фізкультхвилинку "Передай цеглинку", грали в дидактичні ігри "З'єднай за кольором", "Склади квітку", будували "Наше місто", провели цікаву LEGO фізкультуру на повітрі. До роботи долучилися також батьки! Наприкінці дня, малята групи "Сонечко" передали челендж "LEGO - camp: Творці майбутнього" середній групі #5 "Чомусики" Далі буде....
25 вер. 2023

День дошкільника

25 вересня 2023 року директор закладу Ружина Наталя Василівна привітала колектив закладу з професійним святом - Днем дошкільника. Працівники закладу отримали грамоти та подяки.
22 вер. 2023

Олімпійський тиждень 2023

Інструктор з фізичної культури Костенко М.Ю. під час тижня проводила цікаві фізкультурні заняття, змагання, спортивіні ігри, ранкову гімнастику. Заняття та заходи були спрямовані на формування у дітей уявлень про здоровий спосіб життя, зміцнення здоров'я. А завершився тиждень розвагою "Малі Олімпійські Ігри", де був присутній змагання дух, діти були веселі та активні. А наприкінці змагань, кращі отримали нагороди - олімпійські медалі
16 вер. 2023

Вернісаж " Квіти для ЗСУ"

Педагогічний колектив, батьки та діти Дошкільного закладу #31 "Берізка" взяли участь у вернісажі #КвітидляЗСУ. Разом до ПЕРЕМОГИ

Малюнки для ЗСУ

Завдячуючи волонтерам, малюнки діток нашого садочка, потрапили до наших Захисників України, які зараз знаходяться на лікуванні та реабілітації в Обласному клінічному госпіталі ветеранів війни Кіровоградської обласної ради. Кожен малюнок намальований з любов'ю, з вірою в Перемогу, з словами побажання нашим хлопцям. Завдяки вам, рідні, ми маємо змогу прокидатися вранці, виховувати дітей, вірити в майбутнє нашої держави!!!! Від усієї малечі - ДЯКУЄМО!!!!

Свято Борщу

Із страв славетних українських Є найдревніша страва - борщ; В нім сила, міць, здоров'я, свіжість, Якщо той борщ - насправді борщ. Вже звикли: борщ - це значить кислий, Але ж насправді це не так Над назвою його помисліть, Чому в борщі цей збірний смак: Він і солодкий, і солоний, І вміру кислий, і гіркий, І буряково-часниковий, Капусно-кропно-петрушковий, Цибульно-м'ясо-помідорний, І в міру жирний, чи пісний. В нім бульба, морква і квасоля, Сметана, перець, з лавру лист, Усе це збірня овочева І в ній таїться його зміст: зборище Із страв славетних українських, Є найсмачніша страва - борщ, В нім - міць сім'ї, Ґаздині гордість, Якщо той борщ - насправді борщ.
15 вер. 2023

Тиждень БЖД " Правила дорожні - корисні для кожного!"

Під час Тижня, діти закріпили знання про дорожній рух, світлофор, дорожні знаки, транспорт, правила поведінки; розвивали увагу, уяву, мислення та швидку реакцію. Вихователі використовували дидактичні, рухливі та сюжетні ігри, цікаві змістовні бесіди, перегляди мультфільміф. Діти складали оповідання та розповіді за іллюстраціями по темі; моделювали ситуації "Будь уважним на дорозі". Дітей захоплювало виготовлення аплікацій та малювання за темою. Активну участь в обговоренні безпечної поведінки дітей на вулиці, приймали батьки у сімейному колі.На завершення Тижня була проведена музично-спортивна розвага "Як козаки до міста потрапили"
1 вер. 2023

Свято дошкільнят

,,,
30 серп. 2023

Вистава " Пригоди Баранчика Шона"

Відбулася вистава " Пригоди Баранчика Шона". Діти ознайомилися з безпекою поводження з ліками, грибами та отруйними речовинами. Виставу супроводжували ростові ляльки, ляльки-рукавички, ігри, танці та загадки.
29 серп. 2023

Подарунок від благодійного фонду імені Іллі Грабара

Дошкільний навчальний заклад ( ясла - садок) № 31 "Берізка" щиро дякує Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної , цікавої та пізнавальної літератури для вихованців.