15 лист. 2023

Зустріч дошкільнят з ДСНСНиками

15 листопада до меленьких вихованців завітали правціники Головного управління .дснс України в Кіровоградській області, та надали консультативну допомогу педагогічним працівникам в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему : " Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра"
10 лист. 2023

10 листопада до дошкільнят нашого садочка завітала українська дитяча письменниця Хандожинська Юлія Миколаївна.

Ознайомила дітей зі своїми віршами, казочками, піснями, адже кожен вірш зрозумілий для маленького слухача. Діти залюбки спілкувалися з письменницею, підспівували пісеньки, розучили руханку, а на останок зустрічі затанцювали веселий осінній хоровод!!! Дякуємо пані Юлії за яскраві емоції!
8 лист. 2023

Майстер-клас для педагогів від вчителя - логопеда Дударєвої Тетяни Сергіївни : "Весела мандрівка язичка".

До Декади української мови та писемності логопед Дударєва Т.С. провела з педагогами дошкільного закладу Майстер-клас: "Весела мандрівка язичка". Метою Майстер-класу було : розвиток рухливості артикуляційних органів; фонематичні спиймання та темпо-ритмічності зв'язного мовлення; збагачувати активний та пасивний словник дітей; формувати навички переключення пальчикового праксису; виховувати вміння працювати в групі. Педагоги отримали нові знання стосовно логопедії, набули певного досвіду, а також отримали гарний настрій
8 лист. 2023

Спортивна розвага " В гостях у Котигорошка"

Наприкінці Декади української мови та писемності, у дошкільному закладі пройшла спортивна розвага " В гостях у Котигорошка", яку підготувала інструктор з фізичної культури Костенко М.Ю. Під час розваги, у дітей виховували інтерес та повагу до українських національних традицій, почуття любові до рідного краю, народу, почуття патріотизму, дружби, колктивізму. Також поглиблювали знання дітей про козацькі забави. Розвага пройшла цікаво, жваво, весело! Виховуємо справжніх патріотів!!!
7 лист. 2023

Заняття з елементами тренінгу для педагогів " Мову рідну знай - про ментальне здоров'я - не забувай"

До Декади української мови та писемності та згідно програми ментального здоров'я "Ти як?7 листопада практичним психологом Горбатюк І.О. було проведене заняття з елементами тренінгу для педагогів на тему : " Мову рідну знай - про ментальне здоров'я - не забувай". Метою заняття була популярізації рідної мови, усвідомлення власних емоцій, розуміння шляхів для відновлення ресурсного стану та формування позитивного світосприйняття.На завершення педагоги створили картини на тему : " Майбутнє Батьківщини"
6 лист. 2023

Мовний турнір "Краса мови залежить від нас"

6 листопада до Декади української мови та писемності, вихователь-методист Сінькова Т.М. провела з педагогами дошкільного закладу #31 "Берізка" Мовний турнір " Краса мови залежить від нас" Метою мовного турніру було активізувати професійні вміння та творчий потенціал педагогів, розвивати мовленнєву культуру, сприяти психологічній адаптації молодих педагогів до умов роботи в навчальному закладі, учити працювати в команді. Педагоги отримали емоційне задоволення!
2 лист. 2023

Розвага " Квітчання печі"

Продовжуючи Декаду української мови та писемності, у Дошкільному навчальному закладі #31 "Берізка", пройшла розвага для старших груп #2 та #4 - "Квітчання печі". Дошкільнята поринули в історію нашого народу, пригадали якими були козаки, як вони боронили кордони нашої України, а дівчатка їх чекали вдома - все це розкрили в таночку " Їхав козак за Дунай". Якими дівчатка були господарочками, як смачно готували різні українські страви, і серед них були вареники - передали настрій у таночку " Варенички". Але, основним, було знайомство з обрядом "Квітчання печі", адже піч була берегинею усього роду, її любили, поважали, за нею доглядали, її прикрашали. І на останок свята, піч напекла смачні пиріжечки для малят!!!
1 лист. 2023

Cвято рідної мови

До Декади української мови та писемності для дітей середніх груп № 5 та № 7 музичним керівником Дудченко іриною Олексіївною було проведене Свято рідної мови.
30 жовт. 2023

Гарбузовий Fest

Сьогодні, 30жовтня малеча, педагоги та батьки дошкільного закладу #31 "Берізка", приєдналися до "Гарбузовий fest" у рамках Дня Гарбуза! Батьками та дітьми були виконані цікаві, креативні поробки з гарбуза та його овочевої "родини". Педагоги надали рецепти страв з гарбуза, які можна приготувати вдома. Родзинкою захода, була фотозона на фоні якої діти та дорослі фотографувалися!
27 жовт. 2023

Радіодиктант Національної Єдності 2023

Педагоги долучились до написання Радіодиктанту Національної Єдності 2023 . Текст Радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови. Цьогорічний Радіодиктант під назвою "Дороги України" написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.