1 черв. 2022

День захисту дітей 2022

Вихованці весело зустріли свято День захисту дітей.Веселилися разом з Фіксиками, малювали на асфальті,гралися з мильними бульбашками та разом дружно заспівали " Ой у лузі червона калина".
20 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху на тему: "Правила дорожнього руху - твої правила!"

....
19 трав. 2022

День Вишванки 2022

Вихованці долучилися до святкування Дня Вишиванки.
28 січ. 2022

Спортивна розвага до тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я-запорука успіху !"

Інструктор з фізичної культури Костенко Марина Юріївна провела зі старшими групами спортивну розвагу.
28 січ. 2022

Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я-запорука успіху !"

З 24 по 28 січня в закладі проходив тиждень безпеки життєдіяльності.
23 груд. 2021

Новий Рік 2022

В кінці грудня в закладі пройшли новорічні свята. Діти зустрічали свято з піснями та танцями, та отримали подарунки від Святого Миколая. Вітаємо Всіх з Новим 2022 роком!
8 груд. 2021

Навчання медіаграмотності педагогів - робота з Google формами

8 грудня 2021 року в музичній залі з педагогами закладу було проведене навчання медіаграмотності, а саме робота з Google формами. Проводила навчання методист Комунальної установи " Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради" Сімокоп Людмила Іванівна.
3 груд. 2021

Майстер - клас з нестандартних технік малювання Санду Наталі Степанівни " Якою була осінь"

Вихователь старшої групи № 3 Санду Наталя Степанівна провела майстер - клас для педагогів з нестандартних технік малювання " Якою була осінь".
3 груд. 2021

Акція "16 днів проти насилля"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.ДНЗ № 31 " Берізка" активно долучилися до акції.
25 лист. 2021

Відкритий показ заняття Лапченко Наталі Леонідівни " Блоки Дьенеша"

Логічні блоки Дьенеша - абстрактно-дидактичний засіб. Це набір фігур, що відрізняються одна від одної кольором, формою, розміром, товщиною. У наборі немає двох фігур, однакових за всіма властивостями.