8 черв. 2023

Вистава "Колобок" від Академічного обласного театру ляльок м.Кропивницький

8 червня в закладі пройшла вистава " Колобок"
1 черв. 2023

День захисту дітей 2023

Діти наше майбутнє і в цей нелегкий час як ніколи важливо створити для них свято та пірнути разом з ними в світ безтурботного дитинства та радості. До дітей завітали Бджілка Ляля та Метелик Лола, які пограли з ними в веселі гри з м*ячами та руханки, потанцювали веселі танки та зіграли в кольоровий футбол. Також діти намалювали на асфальті кольоровими мілками гарні малюнки. Бажаємо всім діткам та дорослим миру !!!
1 черв. 2023

Благодійна акція " Об*єднані у центрі України" - " Зараз дрон - потім квіти". Збираємо на дрон для ЗСУ.

Щиро вдячі всім хто долучився до Благодійної акція " Об*єднані у центрі України" - " Зараз дрон - потім квіти". Збираємо на дрон для ЗСУ. Загальна сума яку зібрали 2234 грн. Всі кошти були переведені на банківський рахунок благодійної акції.
26 трав. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему : " Їдеш тихо - оминаєш лихо!"

З 22 по 26 травня в закладі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему : " Їдеш тихо - оминаєш лихо!"
25 трав. 2023

Випускний 2023

25 травня 2023 року старша група № 4 відсвяткувало свій випускний бал. Бажаємо майбутнім першачкам міцних знань та легкої життєвої дороги )))))
18 трав. 2023

День вишиванки 2023

18 травня 2023 року всесвітній День вишиванки. На чолі з мізичним керівником закладу Дудченко Іриною Олексівною вихованці груп № 2, 4, 5,6 прийняли участь у святі до Дня вишиванки.
12 трав. 2023

Розвага присвячена Дню матері

14 травня всесвітній День матері. Вихованці закладу доєдналися до святкування цього чудового дня. Дітки заспівали пісень про маму та бабусю, пограли в веселі ігри, такі як " Підміталочки" " Хустинки", розповіли вірші про маму та станцювали веселі танці . Щиро вітаємо всіх матусь з цим чудовим святом!
4 трав. 2023

Участь у благодійна акції " Подаруй українську книгу"

,,,,
15 квіт. 2023

Театралізоване дійство " Великодня Писанка"

15 квітня музичним керівником та вихованцями групи № 6 було проведене свято - театралізація "Великодня Писанка" .
15 квіт. 2023

Тиждень на тему: «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!» з 10 по 14 квітня 2023 року

З 10 по 14 квітня 2023 року в закладі пройшов тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»