Заходи до 105 річниці В.О.Сухомлинського

В.О.Сухомлинського

Термін

1.

Тематичнийтиждень «Стежинамидушевності, людяності й добра» до 105-річчявід дня народження В.О. Сухомлинського

25.09. – 28.09.2023

2.

Оформити папку «Використання педагогічноїспадщиниВ.Сухомлинськоговроботі з дітьмидошкільноговіку»

вихователь-методист, вихователі

3.

Методична година «Використання педагогічноїспадщиниВ.Сухомлинського в самоосвітній діяльності вихователів»

вихователь-методист, вихователівсіхгруп

4.

Семінар: «Пізнаватисвітрозумом та серцем» (використання педагогічноїспадщиниВ.Сухомлинського в роботі з дітьмидошкільноговіку)

ВересеньЖовтень

5.

Оформити рубрику на сайті закладу освіти присвячену В.О.Сухомлинському та висвітлювати заходи проведені в рамках відзначення 105-ї річниці від дня народження видатного земляка

Відповідальна особа

6.

Театралізація творів В.О.Сухомлинського

жовтень

7.

Завіталаказка до малят (розвага до дня народженняВ.Сухомлинського)

вересень

Муз керівник, вихователі старших груп

8.

Виставкадитячогомалюнка «У кожнійказці – мудростіперлина»

вихователівсіхвіковихгруп, батьки

9.

Прогулянкаекологічноюстежиною «Таємниціприроди»

10.

Виставкадитячих книг за творамиВ.Сухомлинського «Книга – колискамудрості і знань»

11.

Хвилинки - милування:«Як квітизустрічаютьсхідсонці», «Блищитьсніжок, як сонцесвітить», «Багрянікетягигоробини». Хвилинки – роздуми:«Хто, кому потрібен у природі», «Чарівнийпарашутик», «Чисумуєялинка?». Хвилинки - цікавинки:«Таємниці царства комах», «Цікавігоробчики», «Навіщолюдинівівтатися»

12.

Інтегровані та комплекснізаняттянаосновізмісту творів В.Сухомлинського на теми: «Не буваєлюдини без рідноїБатьківщитни»,«Люди, які мене оточують», «Казка в гостізавітала», «Веселий настріймоїхрідних», «Чужоїбіди не буває», «Вчимося бути добрими людьми», «Дружнідіти»

13.

Цикл бесідздітьми «Все починається з добра» (за сторінками творів В. Сухомлинського).

14.

Взяти участь в освітянському флешмобі#ЧитаємоСухомлинського із записом відео читань уривків із творів В.О.Сухомлинського

До 29 вересня 2023