4 бер. 2021

Майстер-клас Куренкової В.В. на тему : Розвиток мовлення дітей засобами театралізції і творчих завдань" на курсах КОІППО ім. Сухомлинского

25 лют. 2021

150 років народження Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки, поетеси, великої української письменниці. Вихователі на групах ознайомили вихованців з елементами творчості та біографії видатної поетеси,продекламували її вірші та намалювали тематичні малюнки на українську тематику.
17 лют. 2021

Відкритий показ заняття Стасюк Наталії Василівни вихователя групи № 5 з приорітетом валеологічних завдань " Як треба чинити, щоб менше хворіти"

16 лют. 2021

Відкритий показ заняття Роман Наталії Юріївни вихователя групи № 1 з сенсорики " Лялечки завітали в гості"

15 лют. 2021

Свято Стрітення

Спортивна розвага в групах №3 та № 5 " Стрітення"
9 лют. 2021

Відкритий показ заняття Горденко М.В. з математики та аплікації " Зимовий пейзаж"

Відкритий показ заняття Горденко Марії Валеріївни вихователя групи № 4 з математики та аплікації " Зимовий пейзаж"
29 січ. 2021

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності " Здоров'я - дорожче за золото"

8 груд. 2020

Круглий стіл "Толерантність серед нас"

8 грудня 2020 року практичним психологом Горбатюк І.О. був проведений круглий стіл з педагогами на тему " Толерантність серед нас". Метою було розкрити норми толерантного поводження педагогічного колективу по відношенню до дітей, та обговорити ситуації які виникають у педагогічному процесі та знайти ключі вирішення спірних питань.
7 груд. 2020

Нарада при директору тема : Дотримання норм та правил педагогічної поведінки та етики під час освітнього процесу

...
19 лист. 2020

Розвага " Уквітчання печі" старша група № 5

До декади української мови та писемності зі старшими дошкільниками групи № 5 була проведена розвага " Уквітчання печі". Діти дізналися все про українську піч, розповіли вірші та приказки,затанцювали танці та проспівали пісні присвячені Україні,розфарбували власноруч піч, та скуштували смачного хліба та пиріжків із печі.