Плани роботи та заходи по харчуванню на 2023-2024 н.р.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказ № 94а/о

від 28.08.2023 року

Директор закладу

Наталя РУЖИНА

План роботи

Ради по харчуванню

ДНЗ № 31 «Берізка» на 2023-2024 н.р.

Перелік заходів

1

Розробка обов`язків. Затвердження плану роботи Ради по харчуванню. Організація харчування на 2023-2024 н.р.

вересень

2

Забезпечення виконання заходів по поліпшенню організації харчування дітей в дошкільному навчальному закладі на 2023-2024 н.р.

жовтень

3

Дотримання санітарно-гігієнічних вимог за обладнанням, посудом, яке використовується в процесі організації харчування на харчоблоці та на групах. Відбір добових проб готових страв старшою сестрою медичною.

листопад

4

Виконання норм харчування дітей, аналіз та причини не виконання норм. Температурний режим у холодильному обладнанні. Дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час харчування дітей. Контролювати наявність достатньої кількості столового посуду на групах.

січень

5

Постачання продуктів харчування та продовольчої сировини, їхня якість та умови зберігання в умовах ДНЗ. Наявність достатньої кількості продуктів харчування у коморі закладу. Дотримуватись встановлених вимог до устаткування та інвентарю.

березень

Голова ради

6

Дотримання вимог чинного законодавства під час процесу приготування та видачі готових страв на групи, прийому їжі дітьми у групах. Використовувати обладнання, посуд, інвентар за призначенням.

травень

Голова ради

Затверджую:

Директор ДНЗ № 31 «Берізка»

Ружина Н.В._____________

по поліпшенню організації харчування дітей

в дошкільному навчальному закладі № 31

на 2023/2024 навчальний рік

Зміст роботи

Термін роботи

1.

Підготувати наказ «Про організацію харчування дітей в 2023/2024 році»

2.

Опрацювати з працівниками основні положення слідуючих документів:

• Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» № 305 від 24.03.2023 року.

• Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах від 17.04.2006 року «298/227»

• Наказу управління освіти Кропивницької міської ради від 27.08.2023 року № 481\о «Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти                м. Кропивницького на 2023/2024 н.р.»

Старша с/м

3.

Проаналізувати матеріально-технічну базу організації харчування дітей:

• Умови для зберігання продуктів;

• Умови для приготування  та прийому їжі;

• Забезпеченість посудом (харчоблок, групи)

Старша с/м,

завгосп, вихователі

4.

Забезпечити навчальний заклад продуктами по цінах, асортименту від постачальників, визначених виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради на        рік

Протягом року

Завгосп, комірник

5.

Складати меню з визначенням норм продуктів харчування у межах грошових витрат, визначених виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради

Старша с/м,

6.

Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог організації харчування та технології приготування їжі дітям:

• здійснити дотримання зобов¢язань щодо виготовлення та реалізації продуктів та блюд, які представляють епідеміологічну небезпеку

• здійснювати щоденний відбір добових проб із збереженням їх в спеціальних умовах та відповідних термінів

• розробити графік та режим харчування дітей

• знімати пробу готової продукції та вести відповідні записи в журналі бракеражу готової продукції

• не допускати випадків виготовлення їжі дітям з продуктів, які не входять в склад меню

• контролювати закладку продуктів, технологію приготування їжі їх вихід та виклад страв згідно віку дітей, режиму прийому та видачі готової продукції

До 01.09

Старша с/м, кухарі

7.

Заслуховувати звіти Ради по харчуванню про стан організації харчування дітей на нараді при завідувачу:

• Результат перевірки організації харчування за 1-й квартал

• Технологія приготування їжі, дотримання санітарно-гігієнічних вимог за обладнанням, посудом, яке використовується в процесі організації харчування

• Бракераж готової продукції, її видача, прийом страв дітьми

• Організація харчування дітей в оздоровчий період

Літній

8.

Винести на обговорення виробничої ради:

• Раціональне харчування дітей та норми їх встановлення. Санітарно-гігієнічні вимоги до технології приготування страв.

• Виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей під час прийому їжі

Старша с/м, кухар

Вихователі

9.