Різдвяний тиждень в рамках проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні"

22 груд. 2023
З 18 по 22 грудня педагоги, дошкільнята та батьки долучилися до Різдвяного тижня в рамках проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" Упродовж тижня педагоги та малята нашого садочка вели активну підготовку до Різдва. Кожного дня у дітей був свій маршрут " чарівних справ". Малята ознайомилися з історією свята, переглядали відео, розробляли інсталяцію " Христос народився", виготовляли різдвяні прикраси на ялинку, грали біля ялинки в різдвяні ігри, зустрічалися з Різдвяною казкою, вивчали колядки, виготовляли та малювали імбірні прянички, ознайомилися з рецептом куті, провели Майстер-клас "Янгол України" ( виготовили янголів), а також загадали одне бажання на всіх... Щасливого та мирного Різдва!!!